-
Grassfed Ground Beef 10 LB Value Bundle SAVE 24%
(1)Regular price $94.99 USDRegular priceUnit price per$125.00 USDSale price $94.99 USDSale -
1/16 Grassfed Beef Package - Save 5%!!
(2)Regular price $329.65 USDRegular priceUnit price per$347.00 USDSale price $329.65 USDSale -
Carnivore Staples Bundle - INCLUDES LIVER - SAVE 5%
Regular price $259.35 USDRegular priceUnit price per$273.00 USDSale price $259.35 USDSale -
Sale
Budget Carnivore Bundle - SAVE 5%
(1)Regular price $174.32 USDRegular priceUnit price per$183.50 USDSale price $174.32 USDSale -
Grassfed Steak Sampler Bundle - Save 5%
Regular price $345.80 USDRegular priceUnit price per$364.00 USDSale price $345.80 USDSale -
Premium Shirttail Sampler - Save 7%
Regular price $249.99 USDRegular priceUnit price per$270.00 USDSale price $249.99 USDSale -
1/8 Grassfed Beef Package - Save 6%!
Regular price $699.00 USDRegular priceUnit price per$746.80 USDSale price $699.00 USDSale -
Sale
Best of Shirttail Sampler
(2)Regular price $117.80 USDRegular priceUnit price per$124.00 USDSale price $117.80 USDSale -
Pastured Pork Chop Jamboree - SAVE 5%
(1)Regular price $112.50 USDRegular priceUnit price per$125.00 USDSale price $112.50 USDSale -
Pastured Pork Lovers Bundle
Regular price $129.00 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Weekly Meals Bundle
Regular price $99.99 USDRegular priceUnit price per$113.00 USDSale price $99.99 USDSold out -
1/4 Grassfed Beef Package - Save 8%!
Regular price $1,382.76 USDRegular priceUnit price per$1,503.00 USDSale price $1,382.76 USDSale -
Shirttail Gift Card!!
Regular price From $50.00 USDRegular priceUnit price per -
Sale
1/2 Grassfed Beef Package - SAVE 8%!
(1)Regular price $2,846.25 USDRegular priceUnit price per$3,093.75 USDSale price $2,846.25 USDSale -
HALF PASTURED PIG BUNDLE
Regular price $949.00 USDRegular priceUnit price per -
Whole Grassfed Beef Package - SAVE 8%!
Regular price $5,349.00 USDRegular priceUnit price per$5,823.00 USDSale price $5,349.00 USDSale -
WHOLE PASTURED PIG BUNDLE
Regular price $1,995.00 USDRegular priceUnit price per$2,034.00 USDSale price $1,995.00 USDSale